• laparole
  • image
  • image
  • image
  • image

1. Skuteczna metodyka - połączenie sprawdzonych tradycyjnych metod nauczania z nowoczesnym podejściem komunikacyjnym oraz wykorzystaniem najnowszych technologii, w zgodzie z nowoczesnymi standardami edukacyjnymi oraz zaleceniami Rady Europy. Nasz autorski program nauczania oparty jest na podejściu komunikacyjnym oraz progresji spiralnej -oznacza to, że stale wracamy do przerabianego już materiału, przypominamy go i stopniowo rozszerzamy, nieustannie rozwijając nowe umiejętności.

2. Bogata oferta edukacyjna – oferujemy zajęcia z różnych języków obcych (język angielski, francuski, hiszpański oraz inne języki obce) dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych; w naszej ofercie znajdą Państwo również szereg warsztatów tematycznych prowadzonych w językach obcych, takich jak warsztaty teatralne, muzyczno-wokalne, dziennikarskie czy plastyczne dla dzieci i młodzieży; prowadzimy zajęcia stacjonarne na Saskiej Kępie oraz z dojazdem w siedzibie Klienta.

3. Profesjonalizm – kursy w Centrum Językowym LA PAROLE prowadzone są według wytycznych Rady Europy (opisanych w Europejskim systemie opisu kształcenia językowego). Wszyscy lektorzy, którzy z nami współpracują to starannie wyselekcjonowani specjaliści, osoby z wykształceniem filologicznym, posiadające odpowiednie kwalifikacje do nauczania języków obcych, wyjątkowi ludzie, pełni charyzmy, ciekawych pomysłów, a przede wszystkim pełni pasji do nauczania.

4. Wyjątkowa atmosfera – zależy nam na stworzeniu kameralnej przestrzeni, pełnej ciepła i pozytywnej energii, w której nikt nie będzie czuł się anonimowy, miejsca, w którym będzie można odpocząć po ciężkim dniu w szkole lub w pracy, odprężyć się i pośmiać w miłym towarzystwie; na naszych gości czekają przepyszne domowe ciastka, pobudzająca kawa i herbata.

Z nami odkryjesz różnorodność świata, rozwiniesz swoje zdolności i zainteresowania!

 

GALERIA